Bota e Yjeve
Ja ēka ndodhi nė seancėn Ledri Vula vs Krenar Ēoēaj!

Ja ēka ndodhi nė seancėn Ledri Vula vs Krenar Ēoēaj!

Avokatët e Krenar Çoçajt dhe Gazmend Mirenës kundërshtuan aktakuzën që...

Eli Fara e zhgėnyer me veten

Eli Fara e zhgėnyer me veten

Eli Fara këtë mëngjes duket se është zgjuar copë-copë. Këngëtarja e...

Luana Vjollca nė dilemė “Kujt mund t’ia jap dashurinė time?” (Foto)

Luana Vjollca nė dilemė “Kujt mund t’ia jap dashurinė time?” (Foto)

Prezantuesja simpatike Luana Vjollca ka publikuar në Instagram fotot e saj më të fundit të...

Pėr ēka po stėrvitet Afėrdita Dreshaj?

Pėr ēka po stėrvitet Afėrdita Dreshaj?

Afërdita Dreshja njëra ndër fytyrat publike më të përfolura të skenës...

Nora Istrefi rrezikon tė tėrhiqet nga “Dance with me”

Nora Istrefi rrezikon tė tėrhiqet nga “Dance with me”

​Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi është shtatzënë, dhe në...

Argjentina dhe i dashuri i saj me tatuazh tė njėjtė

Argjentina dhe i dashuri i saj me tatuazh tė njėjtė

Këngëtarja simpatike, Argjentina Ramosaj është e dashuruar çmendurisht pas të dashurit...

P4 - 630 x 90
Dasma e flokėve nė vite

Dasma e flokėve nė vite

Ndërsa unaza është gati, fustani i zgjedhur, vendi i rezervuar dhe ftesat të dërguara, nuset...

Ajo ėshtė femėr e pėrkryer, por kemi probleme nė shtrat

Ajo ėshtė femėr e pėrkryer, por kemi probleme nė shtrat

Unë jam një djalë 20 vjeç. Mendova se ndoshta mund të më jepni edhe mua ndonjë...

10 shenja qė ai nuk ėshtė gati pėr martesė

10 shenja qė ai nuk ėshtė gati pėr martesė

Nuk janë kanaçet e birrës nëpër dhomë apo stili i jetës që tregojnë...

Kur aksesorėt marrin jetė bėhen kurorat mė tė bukura nė botė

Kur aksesorėt marrin jetė bėhen kurorat mė tė bukura nė botė

Dizenjuesi Idriss Guelai fillimisht kalonte kohën e lirë duke krijuar aksesorët e viteve ’90....

Shpėrndaje
P6 - 300 x auto
Sondazh

Cilat nga kėto kėngė ju pelqenė?

  • Neki Emra ft Leonora Jakupi - Qift ty dua te kem 2014
  • Sabri Fejzullahu - Shkon 2014
  • Albatrit Muqiqi - Sa sa 2014
  • Adelina Berisha - A dalim 2014
  • Sinan Vllasaliu - Si ke zemren ta jep zoti 2014
  • Kida - O'najr 2014
P8 - 728 x 90
P9 - 220 x 90